AVO IQ SKIN Silikónové náplaste na vrásky

Sada silikónových náplastí na vrásky na čele, okolo očí a úst, na krk z lekárskeho silikónu

Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: 1250
€59,90
Kategória: Vrásky

Silikónová " náplasť" proti vráskam na tvári Je dôležité spomenúť, že ako klasická náplasť nelepí a ani neobsahuje žiadne lepidlá. Prikladá sa k čistej suchej pleti, na ktorú sa priľne Čo dostanete v SADE SILIKÓNOVÝCH NÁPLASTÍ PRE - Tvár AVO IQ SKIN?

Set silikónových náplastí na tvár obsahuje 8 kusov umývateľných a znovupoužiteľných dielikov zo 100% lekárskeho silikónu  - silupranier určených na redukciu vrások na čele, okolie úst, očí a krku.

 

Ako silikónové náplasti fungujú? Silikónové náplasti zvyšujú hydratáciu pokožky tak, že vytvoria tzv. bariéru medzi únikom vlhkosti z pleti, ale zároveň vďaka ich unikátnemu zloženiu dovolia pokožke dýchať. Po priložení vankúšika na pokožku tiež dochádza k stimulácii cirkulácie krvi a tvorbe kolagénu. To je spôsobené jemným tlakom, ktorý silikónový vankúšik na pokožku vyvíja a je tiež jedným z hlavných dôvodov, prečo je lekársky silikón v gélovej podobe využívaný aj na liečbu jaziev a na redukciu keloidných a hypertrofických jaziev. Pri ich pravidelnom používaní dochádza k celkovému zlepšeniu hydratácie pokožky, ktoré vedie k viditeľnému omladeniu. Dokonca aj veľmi hlboké vrásky dokážu AVO IQ SKIN silikónové náplasti zjemniť a vyplniť.

 

AKO ICH POUŽÍVAME? a čo najdlhšie.
1.Pleť dokonale vyčistite, odstráňte zvyšky make upu (Repair + Milk a Repair +Toner)
2.Pleť osušte, aby na nej nezostali žiadne nečistoty a tiež aby nezostala vlhká.
3.Aplikujte sérum, krém, všetko čo používate počas svojej rannej či večernej starostlivosti o pleť a nechajte produkty dobre vstrebať.
4.Po úplnom vstrebaní produktov je vaša pleť pripravená na aplikáciu silikónových vankúšikov.

Kedy je najvhodnejšie silikónové náplasti AVO IQ SKIN aplikovať? Najideálnejšie výsledky uvidíte pri aplikácii cez NOC. Silikónové náplasti na vrásky sú natoľko jemné a pohodlné, že ich takmer necítite. Nikde vás nebudú tlačiť a sú jemné k vašej pokožke. Dlhšia doba pôsobenia cez noc zaistí aj vyššiu dávku hydratácie pre vašu pleť a boostuje tvorbu vlastného kolagénu, ktorý sa po 25. roku života už tvorí prirodzene menej. Pokožka je ráno hydratovaná a pripravená na výzvy ďalšieho dňa. Pokiaľ spíte nepokojne, alebo na bruchu a hrozí, že silikónové náplasti cez noc na vašej tvári nevydržia, potom odporúčame aplikáciu cez deň. Použitie cez DEŇ využijete, ak máte home office, alebo prídete z práce a svoju pleť odlíčite a ošetríte, ako píšeme v príspevku AKO SILIKÓNOVÉ NÁPLASTI POUŽÍVAŤ.

Ideálne je nechať silikónové vankúšiky na pleť pôsobiť aspoň dve hodiny. Pravidelným používaním silikónových náplastí AVO IQ SKIN predlžujete aj výsledný efekt. Vrásky sa budú vypínať rýchlejšie a pleť zostane dlhšie hladká, hydratovaná a rozžiarená.

Ako správne silikónové náplasti AVO IQ SKIN aplikovať? Otvorte balenie silikónových náplastí a vyberte ich z obalu; Silikónový vankúšik jemne odlepte z priehľadnej fólie a umiestnite ho na oblasť, kde chcete redukovať vrásky; Prsty jemne pritlačte na oblasť vankúšika tak, aby sa silne priľnul k pokožke; Uistite sa, že pod vankúšikmi nie sú žiadne vzduchové bublinky a nechajte pôsobiť cez noc počas spánku alebo aspoň 2 hodiny cez deň.

1.Čo je to lekársky silikón

Použitie lekárskeho silikónu v moderných dejinách plastickej chirurgie siaha už do roku 1962, kedy Thomas Cronin vyvinul prvé silikónové implantáty.Odvtedy sa silikón používa na vylepšenie mnohých častí ľudského tela, pretože kvalitný medicínsky silikón je vďaka moderným technológiám a vedeckým poznatkom výskumných tímov veľmi bezpečný a pre ľudské telo neškodný.Silikónové náplasti AVO IQ SKIN patria do kategórie medicínskeho silikónu, ktorý prešiel tými najnáročnejšími testami kvality Silikónové náplasti AVO IQ SKIN sú netransdermálne, teda žiadne z ich látok neprenikajú do tela.Sú hypoalergénne a veľmi pohodlné pre nosenie.Dermatológovia sa teraz zhodujú, že lekársky silikón je veľmi účinný v starostlivosti o zmiernenie známok starnutia a celkovo dokáže výrazne zlepšiť hydratáciu pokožky.

2. Prečo sa tomu hovorí "náplasť", keď to nelepí

Podstatou tohto výrobku je, tesné priľnutie k pokožke a následne vyvíjaný jemný tlak pokožku stimuluje k produkcii kolagénu, prekrvuje a dochádza vo vnútri k cirkuálácii hydratácie. "náplasť".


3 .Ako AVO IQ SKIN fungujú

Silikónové vankúšiky AVO IQ SKIN dokážu zlepšiť hydratáciu pokožky tým, že vytvoria takzvanú bariéru medzi únikom vlhkosti z pokožky, ale zároveň vďaka svojmu jedinečnému zloženiu umožní pokožke dýchať.Aplikácia silikónových vankúšikov na pokožku dokáže zároveň stimulovať krvný obeh a produkciu kolagénu.To je dané jemným tlakom, ktorý silikónové vankúšiky na pokožku vyvíjajú, a tiež jeden z hlavných dôvodov , prečo sa lekársky silikón v
gélovej forme používa aj na ošetrenie jaziev a na redukciu keloidných a hypertrofických jaziev.Silikón je tiež možné nájsť v zvlhčovacích krémoch, ktoré sú určené pre extrémne suchú pokožku. Vďaka jeho schopnosti „uzamknúť“ vlhkosť v pokožke, ktoré však zároveň umožní
dýchať, jej poskytne veľmi príjemné prostredie pre samoregeneráciu.

4.Môžem pred aplikáciou silikónových vankúšikov použiť krém alebo inú pleťovú kozmetiku?

ÁNO, ALE LEN Ak sa vám pleťová starostlivosť 100% vstrebe do pokožky a tá zostane SUCHÁ, aby k nej silikónový vankúšik mohol priľnúť z pokožky neskĺzol Ak vám vankúšik z pleti skĺzne, je to z dôvodu nedostatočného vstrebania pleťovej kozmetiky do Vašej pleti a nabudúce ju radšej nepoužite.Vankúšiky sami o sebe dodávajú vašej pleti dostatok hydratácie, dvojnásobne, takže krém nie je potrebný. >Ten použite po sňatí vankúšika.

5. Ako dlho vydržia silikónové vankúšiky?

Pri správnej manipulácii a údržbe vydržia AVO IQ SKIN silikónové vankúšiky až 2 mesiace denného používania. prsty pod tečúcou vodou.Nečistoty na vankúšiku ucítite a prsty ich tak budete schopní jemne zmyť. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu