SkinRémide náplaste na všetky vrásky na tvári 165 ks

Sada 165 ks priesvitných náplastí na všetky typy vrások na tvári.

 

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 1261
€23,99
Kategória: Náplaste na vrásky

Sada 165 ks priesvitných náplastí na:

- vrásky na čele

- vrásky okolo očí

- nasolabiálne vrásky

 

Samolepiace priesvitné náplaste na redukciu mimických vrások na čele, okolo očí a úst.
Tieto vankúšiky vyhladzujú existujúce problémové oblasti a zabraňujú tvorbe nových vrások tým, že pomáhajú pokožke zachovať si svoju prirodzenú polohu
Udržujú pokožku napnutú a minimalizujú pohyb svalov, pomáhajú spodným svalom tváre vrátiť sa do pôvodnej polohy a zabraňujú vráskam okolo úst a na čele.

Tipy na aplikáciu a skladovanie

Pred aplikáciou si vyčistite pleť a naneste produkty, na ktoré ste zvyknuté (sérum, krém). Nechajte dobre vsiaknuť a následne môžete vankúšiť aplikovať na konkrétne mieto - vrásku. nechajte pôsobiť 2-3 hodiny, prípadne celú noc.

Správne čistenie a skladovanie

Po každom použití očistite náplasť jemným mydlom a vodou, aby ste odstránili všetky zvyšky. Dôkladne ho opláchnite a nechajte uschnúť na vzduchu. Aby ste sa vyhli čiastočkám prachu, vložte podložku počas sušenia do čistej a suchej zásuvky. Keď je podložka úplne suchá, pripevnite ju späť na ochrannú plastovú fóliu, s ktorou bola dodaná. Pomôže to chrániť podložku pred prachom a nečistotami, čím sa zabezpečí jej čistota a dlhá životnosť pre budúce použitie. Dodržiavaním týchto pokynov na čistenie a skladovanie si môžete zachovať účinnosť a trvanlivosť podložky až na 15 použití. Poradenstvo pri liečbe jaziev od NHS Silikónové gély alebo fólie sa môžu použiť na hojenie pokožky, aby pomohli zmäkčiť a sploštiť jazvu.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu