Frownies Náplaste proti vráskam na čele 144 ks

FROWNIES balenie: 144 ks

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 3520
€31,50
Kategória: Produkty

Počas noci vyhladzujú vrásky na čele

Náplaste na vrásky Frownies  prirodzene zjemňujú či úplne odstraňujú vrásky na čele

Tieto náplaste pomáhajú riešiť problém s vráskami v oblasti čela. Zabraňujú ich vzniku aj prehlbovaniu aj bez injekcií či iných nešetrných zásahov.

Vrásky na čele sa prehlbujú najmä kvôli nadmernej mimike, pohyb svalov je podvedomý aj v noci. Odporúča sa preto nalepiť Frownies na vrásky na čele pred spánkom a nechať pôsobiť celú noc. Vtedy zostanú svaly uvoľnené a čelo sa nemračí. Vďaka používaniu náplastí dochádza k zmene svalovej pamäte. Pravidelným používaním dosiahnete viditeľné výsledky, nielen zjemnenie ale aj úplné odstránenie vrások.  

Ako to funguje?

Starnutie, ochabovanie svalov na tvári a veľmi často sa opakujúce pohyby ako je napríklad mračenie či žmúrenie majú za následok poškodenie tkaniva pokožky – epidermy.  Dochádza k postupnému vytváraniu vrások okolo úst, očí a na čele. Poškodenie sa  prehlbuje a bunky v tejto oblasti spomaľujú produkciu elastínu a kolagénu – dvoch dôležitých proteínov, ktoré udržujú pružnosť pokožky. Bunky v okolitých oblastiach však produkujú normálne množstvo proteínov a  tým spôsobujú pokles v najhlbšej časti vrásky.

Náplaste Frownies  pôsobia na svalstvo pod vráskami, zaisťujú ich prirodzený tvar a uvoľnenie. Sú považované za prirodzený korektor vrások. Vyrobené sú z prírodných materiálov – neprifarbovaného prírodného papiera a vodou rozpustného lepiaceho rastlinného  gélu na báze škrobu.

Ako náplaste používať:

Tvár si umyte, očistite,aplikujte biopeptidové sérum alebo sérum na mimické vrásky /NEUROPEPTIDE Eye & More serum. Nechajte dobre vstrebať do pokožky. Náplasť postriekajte zvlhčite biopeptidovým sérom a priložte na vrásky na čele alebo vrásku medzi obočím a dobre popritláčajte. Na ostatnú časť tváre aplikujte hydratačný krém. Náplasť nechajte pôsobiť minimálne 3 hodiny, na dosiahnutie lepšieho výsledku celú noc. Ráno si náplasť navlhčite vodou a jemne odlepte. Pokožka je uvoľnená a vyhladená.

 

VIDEO NÁVOD nájdete TU >>>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu