Krémy

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Krémy. Ako si vybrať ten správny? Túto otázku ste si už určite položili aj vy. Výber krému je totiž celkom náročná vec aj preto, že ich na trhu existujú stovky. Je jasné, že všetky ich jednoducho odskúšať nemôžeme. Tak si skúsme povedať aspoň podľa akých kritérií si vybrať ten najlepší krém pre vás. Tá úplne najzákladnejšia vec je, vedieť aký máme typ pleti. Môžeme mať pleť mastnú, suchú, precitlivelú, problematickú či zmiešanú. Na každý typ existuje iný krém.

Pri výbere dbajme na zloženie a obsah aktívnych látok v kréme. Ak máte suchšiu pleť, pravdepodobne bude mať sklony k dehydratácii a rýchlejšej tvorbe vrások. Vtedy je potrebné nájsť si dobrý hydratačný krém, ktorý má vysoký podiel vody a menší podiel tuku. Pokiaľ nám hydratačný krém nestačí, zvoľme aj použitie séra. Ideálne je v tomto prípade hyalurónové sérum, ktoré dodá hydratáciu, regeneruje a vyhladzuje aj drobné vrásky.

Na mastnejšiu pleť je vhodné používať prípravky s vyšším podielom tuku, hydratačné a s obsahom kolagénu.

Krémy hĺbkovo vyživujú a zvlhčujú pleť, je dôležité, aby sa krémy dobre vstrebávali. Posiľňujú hydrolipidový film, ktorý chráni pokožku,  hydratuje a regeneruje, chráni pleť proti voľným radikálom.

Tiež namiesto krému môžete použiť aj gély. Skvelou voľbou sú kolagénové gély s obsahom biopeptidového komplexu. Ženy nad 40 rokov obľubujú FACE GEL, ktorý má liftingový a protivráskový efekt. Spevňuje pleť a stimuluje regeneráciu poškodených štruktúr. Pokiaľ máte pleť problematickú, podráždenú s výskytom akné, potom aplikujte SILVER FACE GEL, ktorý obsahuje aj koloidné striebro a má silný protizápalový a hojivý efekt.

Vyberte menu
EUREuro
Shopping Cart