Oči a pery

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Oči a pery sú to, čo si na človeku spravidla všimneme ako prvé. My ženy im venujeme veľa pozornosti. Jednak používame očné tiene a rôznofarebné rúže, aby  sme si pery zvýraznili. Nemali by sme však zabúdať na starostlivosť o očné okolie a tiež o pery. Poďme ale na to postupne.

Hovorí sa, že oči sú zrkadlom do duše. A práve tie bývajú častým problémom mnohých žien.

Očné okolie je veľmi citlivé, koža okolo očí je tenšia, má menej potných a mazových žliaz a tak je náchylnejšia na tvorbu vrások. Preto je používanie očného krému úplne na mieste. Nielen vrásky okolo očí, ale aj kruhy či opuchy pod očami môžu potrápiť nejednu ženu. Ako na ne, sa dočítate v tomto článku >>>. Ďalším problémom, ktorý riešia nielen ženy, ale aj muži, sú ovisnuté horné viečka. Súvisí to so stratou elasticity svalu horného viečka a následným ochabovaním. Ak nie je ešte neskoro, určite odporúčam zapojiť cviky tvárovej jogy. Ak neviete, kde začať, vyskúšajte to s eBookom a inštruktážnymi videami: Ako omladnúť bez plastického chirurga.

Očné okolie môžeme udržiavať v dobrej kondícii pravidelným cvičením, masážami a používaním vhodného očného krému. Ideálny je taký, ktorý nám hĺbkovo hydratuje, nespôsobuje slzenie a štípanie. Ja som si obľúbila SYN AKE sérum, ktoré je vhodné nielen na očné okolie, ale aj na mimické vrásky na čele a na nasolabiálnu ryhu.

Cvičením je možné udržať aj plnosť a pevnosť pier. Totiž s pribúdajúcim vekom nám ochabuje aj kruhový ústny sval a pery sa nám vťahujú dovnútra do úst. Tomuto môžeme zabrániť jednoduchými cvikmi tvárovej jogy ako aj ošetrovaním pier balzamom. Ja mám obľúbené dva: Balzam na pery s kolagénom Larens a SAL 29 Perfect Lips. Oba skvelo hydratujú pery a zabraňujú vysušovaniu. Kombináciu cvičenia a starostlivosti považujem za lepšie riešenie ako botox, ktorý mení tvár a mimiku.

Vyberte menu
EUREuro
Shopping Cart