Séra

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Výživa pleti je v súčasnosti veľmi diskutovanou témou. Drobné balenie, ale obrovská sila – to sú pleťové séra. Predstavujú skvelý spôsob, ako zefektívniť starostlivosť o pokožku a získať rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky. Na rozdiel od krémov, séra obsahujú vyššiu koncentráciu  aktívnych látok, ktoré okamžite prenikajú do pokožky.

Sérum si dokáže poradiť s unavenou, namáhanou a vysušenou pleťou a rovnako aj zabojovať proti  nepríjemným príznakom starnutia pleti v podobe vrások. Jeho konzistencia môže byť tekutá, gélová ale aj mliečna a pravidelné používanie zanecháva pleť jemnú, omladenú a vyživenú.

Najobľúbenejšie sú séra z kyselinou hyalurónovou, ktoré dodajú pleti vlhkosť a krásne ju zregenerujú. Mávajú zväčša ľahkú textúru a sú plné antioxidantov, peptidov, kyseliny hyalurónovej, rozjasňujúcich zložiek a vitamínov.

Sérum nezanáša póry ani nespôsobuje čierne bodky a môžete ho pokojne používať aj na problematickú pleť.

Sú séra určené len pre zrelú pleť? Omyl! Energetickú bombu plnú aktívnych a výživných látok môžete svojej pleti dopriať už po 35-ke. Výber je naozaj široký. Od hydratačných, spevňujúcich, kolagénových, vyhladzujúcich, po protivráskové a rozjasňujúce. Môžete ho používať kedykoľvek, najmä ak na vašej pleti badáte známy únavy a povädnutia.

Pri používaní séra je dôležité zdôrazniť, že nenahradí pravidelné používanie krému a nanášame ho na vyčistenú pleť ráno a večer, pod krém.

Aké výsledky môžete jeho používaním očakávať? Jemnejší povrch, žiarivejší vzhľad, zjednotený tón pleti.

Najhlavnejšie benefity používania séra

–   Rozjasnia unavenú pleť.

–   Podporujú a urýchľujú delenie pleťových buniek a tvorbu kolagénu.

–   Dokážu si poradiť  s vráskami a prejavmi starnutia pleti.

–   Omladzujú a poskytujú vitamíny a výživné látky.

–   Podporujú dlhodobú pružnosť a pevnosť pokožky.

–   Rýchlo sa vstrebávajú a účinkujú v hlbších vrstvách pleti.

Zároveň kvalitné séra napomáhajú maximalizovať účinky cvičenia tvárovej jogy. Ak ste ešte o precvičovaní tvárových svalov nepočuli, odporúčam prečítať si inšpiratívne príbehy žien,

Vyberte menu
EUREuro
Shopping Cart