Syn Ake Eye & More 15 ml

Sérum na očné okolie a mimické vrásky.

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom
Kód: 3540
€29,90
Kategória: Séra

 

 čo obsahuje:  na čo slúži:
 prírodné peptidy  Sérum na očné okolie a mimické vrásky 
 rybí kolagén  vyhladzuje mimické vrásky
 vitamín C a E  spevňuje pokožku
 alantoín  
 bambucké maslo  

 

Syn Ake Eye & More pôsobí na očné okolie a na miesta vzniku mimických vrások ako ošetrujúci korektor.

Obsahuje komplex biologicky aktívnych peptidov rybieho kolagénu a SYN®-AKE - neuropeptid napodobňujúci účinky jedu zmije, ktorý uvoľňuje a inhibuje svalové kŕče, čím krotí mimické vrásky. Vďaka zloženiu omladzuje a ošetruje jemnú pokožku okolo očí, zaisťuje vysokú úroveň hydratácie a vďaka látkam, ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu, viditeľne zosvetľuje tmavé kruhy pod očami a odstraňuje opuchy.

SYN AKE EYE & MORE s intenzívnym účinkom, má špeciálny aplikátor a je určený k ošetrovaniu očného okolia + mimické vrások

omladzuje, hydratuje

zlepšuje mikrocirkuláciu

zosvetľuje tmavé kruhy pod očami

odstraňuje opuchy

rozjasňuje očné okolie

Balenie vydrží cca. 2-3 mesiace

Syn Ake Eye & More 15 ml: krém s intenzívnym účinkom a vysokým obsahom aktívnych látok, určený na mimické vrásky. Obsahuje komplex prírodných peptidov z rybieho kolagénu a 4% koncentráciu SYN-AKE® - neuropeptidu, napodobňujúceho účinok jedu zmije, známeho ako najsilnejší antispazmatický peptid, ktorý pôsobí proti mimickým vráskam tým, že uvoľňuje sťahy svalov a predchádza im. Vitamín C v stabilnej forme stimuluje tvorbu kolagénu v koži a odstraňuje pigmentové škvrny. Ostatné zložky hydratujú a napínajú pleť, zosvetľujú tmavé kruhy a zabraňujú vzniku opuchov pod očami.

 

Syn Ake Eye & More 15 ml:

neutralizuje mikrosťahy svalových vlákien

inhibuje acetylcholínové receptory, ktoré sa nachádzajú na povrchu svalových buniek - mechanizmus pripomína účinky botulotoxínu (botoxový efekt)

zabraňuje vzniku nových a prehlbovaniu už existujúcich vrások stimuluje syntézu kolagén

zabraňuje vzniku opuchov jemnej pokožky v okolí očí

rozjasňuje tmavé kruhy pod očami a omladzuje vzhľad jemnej pleti v okolí očí stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovú

chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia

 

Biopeptide Complex – obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov rybieho kolagénu, ktoré zaisťujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Peptidy prenášajú aktívne zložky do hlbších vrstiev kože. Stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Sú užitočné v boji s pigmentovými škvrnami, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti.

SYN-AKE® - syntetický neuropeptid, ktorý napodobňuje pôsobenie toxínu obsiahnutého v haďom jede (Temple Viper) – známy ako peptid s najsilnejším uvoľňujúcim účinkom na svaly. Neutralizuje mikrosťahy svalových vlákien - inhibuje acetylcholínové receptory, ktoré sa nachádzajú na povrchu svalových buniek - mechanizmus pripomína účinky botulotoxínu (botoxový efekt). SYN AKE SERUM PLUS obsahuje vysokú, až 4% koncentráciu látky, čím sa stáva jedinečným a výnimočne cenným prípravkom na trhu.

PEPHA-TIGHT® - vysoko biotechnologicky očistený extrakt z mikrorias Nannochloropsis Oculat predstavuje dokonale vyváženú zmes polysacharidov, aminokyselín, vitamínov a antioxidantov. Dáva rýchly a dlhotrvajúci efekt napnutia a spevnenia pleti. Stimuluje syntézu kolagénu, výsledkom čoho je dlhodobé posilňovanie tkanivových štruktúr kože.

EYESERYL® - biologicky aktívny tetrapeptid najnovšej generácie s intenzívnymi sťahujúcimi vlastnosťami. Účinne zabraňuje vzniku opuchov, ktoré sú následkom spomaleného obehu lymfy a zvýšenej priepustnosti vlásočníc jemnej pokožky v okolí očí. Spomaľuje proces glykácie, čiže karamelizácie kolagénu, počas ktorej stráca táto bielkovina svoje vlastnosti, preto pokožka začína starnúť. Zabraňuje strate pružnosti a vzniku opuchov pod očami. Rýchlo redukuje opuchy a zlepšuje pružnosť pokožky Rozjasňuje tmavé kruhy pod očami a omladzuje vzhľad jemnej pleti v okolí očí.

Kolagén - najdôležitejšia bielkovina v ľudskom organizme (30% celkovej hmotnosti ľudských bielkovín), zodpovedná za pružnosť, pevnosť, správnu hydratáciu pleti a nepretržitú obnovu buniek. Dlhodobo chráni pleť proti strate vlhkosti, zvyšuje jej pružnosť a vyhladzuje vrásky. Účinne spomaľuje zánik prirodzeného kolagénu v koži. Vytvára na pokožke proteínovú sieťku, koža tak nestráca vlhkosť a bunky sú pevné a stimulované k produkcii vlastného kolagénu.

Centella Asiatica - extrakt z listov pupočníka ázijského (Centella Asiatica – Gotu kola). Má intenzívne sťahujúce účinky, zlepšuje cirkuláciu krvi v podkoží a posilňuje steny ciev – prevencia opuchov a kruhov pod očami, starostlivosť o pleť s rozšírenými cievkami. Stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovej – zvýšenie hydratácie a napnutia pokožky. Ovplyvňuje metabolizmus fibroblastov, stimuluje ich k syntéze kolagénu a elastínu – vyhladenie vrások, zvýšenie hustoty a pružnosti kože. Má intenzívne protizápalové účinky, zabraňuje poškodeniu kožného tkaniva, urýchľuje liečbu rán, popálenín, vyrážok, akné.

D-Panthenol - známy tiež ako vitamín B5, čo je prirodzene sa vyskytujúca zložka pokožky a vlasov. Je nevyhnutný pre ich normálny vývoj a rast. Priaznivo ovplyvňuje stratu vody a stimuláciu deľby buniek, vďaka čomu urýchľuje proces obnovy pokožky, ktorá sa tak stáva pružnejšou a mäkšou. Má protizápalové účinky, zmierňuje a upokojuje podráždenie, stimuluje pokožku k hojeniu drobných rán.

RonaCare® VTA – sú tri spolupôsobiace aktívne látky, zapuzdrené a dodávané cez lipozóm. Efektom používania je jemná, žiarivá, hĺbkovo a dlhodobo hydratovaná pokožka a viditeľne redukované vrásky.

Zemea® (propanediol) – je prírodná aktívna zložka, ktorá spolu s glycerínom prináša pleti hĺbkovú hydratáciu a napomáha lepšiemu vstrebávaniu ostatných aktívnych zložiek.

 

INCI: Aqua, Glycerin, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Nannochloropsis oculata Extract, Pullulan, Squalane, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate , Acetyl Tetrapeptide-5, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Centella Asiatica Leaf Extract, Panthenol, Myristyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate