Frownies Náplaste proti vráskam okolo očí a úst

FROWNIES balenie: 144 ks

Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Skladom
Kód: 3522
€30
Kategória: Náplaste na vrásky

Zjemňujú a odstraňujú vrásky okolo očí a úst počas spánku.

Starnutie, ochabovanie svalov na tvári a veľmi často sa opakujúce pohyby  majú za následok poškodenie tkaniva pokožky – epidermy.  Dochádza k postupnému vytváraniu vrások okolo úst, očí a na čele. Poškodenie sa  prehlbuje a bunky v tejto oblasti spomaľujú produkciu elastínu a kolagénu – dvoch dôležitých proteínov, ktoré udržujú pružnosť pokožky. Bunky v okolitých oblastiach však produkujú normálne množstvo proteínov a  tým spôsobujú pokles v najhlbšej časti vrásky.

Tvárové náplaste Frownies –  prirodzený korektor vrások.

Pomáhajú formovať tvárové svaly, ktoré sú vďaka náplasti v noci uvoľnené a zrelaxované.  Vrásky prelepíte na noc náplasťou a ráno budú jemné, vyhladené.  Vyrobené sú z prírodných materiálov – neprifarbovaného prírodného papiera a vodou rozpustného lepiaceho rastlinného  gélu.

Ako náplaste používať :

Odporúča sa nechať náplaste pôsobiť minimálne 3 hodiny, na dosiahnutie lepšieho výsledku celú noc.
Pred spaním si umyte, vyčistite tvár, aplikujte peptidové sérum alebo sérum na mimické vrásky. Náplasť navlhčite hydratačným sprejom s ružovou vodou, priložte na miesto, kde je vráska, pridržte aspoň 5-10 sekúnd, aby sa náplasť dobre prilepila. Na tvár aplikujte hydratačný krém, vynechajte oblasť, kde je nalepená náplasť. Ráno si náplasť navlhčite a dajte dole. Po odlepení náplaste je pokožka uvoľnená a vyhladená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu