Frownies Náplaste proti vráskam okolo očí a úst 144 ks

FROWNIES balenie: 144 ks

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 3522
€31,50
Kategória: Náplaste na vrásky

 

Zjemňujú a odstraňujú vrásky okolo očí a úst počas spánku.

Starnutie, ochabovanie svalov na tvári a veľmi často sa opakujúce pohyby  majú za následok poškodenie tkaniva pokožky – epidermy.  Dochádza k postupnému vytváraniu vrások okolo úst, očí a na čele. Poškodenie sa  prehlbuje a bunky v tejto oblasti spomaľujú produkciu elastínu a kolagénu – dvoch dôležitých proteínov, ktoré udržujú pružnosť pokožky. Bunky v okolitých oblastiach však produkujú normálne množstvo proteínov a  tým spôsobujú pokles v najhlbšej časti vrásky.

Tvárové náplaste Frownies –  prirodzený korektor vrások.

Pomáhajú formovať tvárové svaly, ktoré sú vďaka náplasti v noci uvoľnené a zrelaxované.  Vrásky prelepíte na noc náplasťou a ráno budú jemné, vyhladené.  Vyrobené sú z prírodných materiálov – neprifarbovaného prírodného papiera a vodou rozpustného lepiaceho rastlinného  gélu.

Ako náplaste používať :

Odporúča sa nechať náplaste pôsobiť minimálne 3 hodiny, na dosiahnutie lepšieho výsledku celú noc.
Pred spaním si umyte, vyčistite tvár, aplikujte peptidové sérum alebo sérum na mimické vrásky. Náplasť navlhčite biopeptidovým sérom, priložte na miesto, kde je vráska, pridržte aspoň 5-10 sekúnd, aby sa náplasť dobre prilepila. Na tvár aplikujte hydratačný krém, vynechajte oblasť, kde je nalepená náplasť. Ráno si náplasť navlhčite a dajte dole. Po odlepení náplaste je pokožka uvoľnená a vyhladená.

 

VIDEO NÁVOD nájdete TU >>>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu