Kyselina hyalurónová ako zdroj mladosti a krásnej pleti

3-1

Kyselina hyalurónová nikdy nie je zlá voľba či vrásky riešite na prahu tridsiatky alebo vám na dvere klope päťdesiatka. Najmä po dosiahnutí zrelého veku sa v ženskom tele odohráva nejedna zmena. Asi najbadateľnejšou je vznik hlbších vrások a ochabovanie pleti. Možno si poviete, že starnutie je predsa prirodzené a nad prírodou sa vyhrať nedá. To však neznamená, že nemôžeme bojovať všetkými dostupnými zbraňami. Súhlasíte? ???? Dôležitým krokom je cvičenie tvárových svalov pomocou tvárovej jogy. Cvičenie nám krásne prekrví a spevní svalstvo, pleť sa napne a viditeľne „ožije“. K tomu skúsme pridať ďalšiu skvelú zbraň. Kyselina hyalurónová je jednou z nich. Už viac ako 80 rokov sú známe jej blahodárne účinky na pleť a schopnosť bojovať proti jej starnutiu.

Ako funguje kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová, podobne ako kolagén či vitamíny sa v našom tele vyskytuje prirodzene. Nie je teda prekvapujúce, že s pribúdajúcim vekom si ich množstvo musíme postupne dopĺňať. Ideálne ešte pred kritickou štyridsiatkou. Medzi jej prospešné vlastnosti patrí odvádzanie odpadu z buniek, pomoc pri vytváraní nových buniek, stimulácia tvorby kolagénu a mnohé iné.

Pre pleť je kyselina hyalurónová nenahraditeľná pre svoju schopnosť zabezpečiť hydratáciu, pretože dokáže výborne viazať vodu v bunkách. Pri kontakte s vodou dokáže až 1000-násobne zväčšiť svoj objem. Spolu s kolagénom ju udržuje vyživenú, pružnú, bez vrások a prejavov akné. Sama o sebe však hlboké vrásky nevyhladí. Na to potrebuje asistenciu retinolu alebo ideálne biopeptidov. Ak preferujete prirodzený neinvazívny spôsob, zvoľte aktívny krém či sérum. Je to síce dlhšia cesta ako vyzerať mladšie, ale určite pohodlnejšia a zdravšia.:) Pri pravidelnom používaní a veľkej dávke trpezlivosti sa dočkáte mlado vyzerajúcej pleti bez liniek či vrások, ktorá bude pôsobiť sviežo a jemnejšie. Predovšetkým séra dokážu s vašou pleťou divy a vám nezostane nič iné len si užívať tú hladkú a na dotyk vláčnu pokožku, ktorú vám daruje.

Ešte ďalšie výhody

Nestačilo? Zaručené omladenie pleti či rôzne spôsoby prijímania kyseliny hyalurónovej to nie sú všetky jej pozitíva. Azda najväčším je jej bezpečnosť. Nie sú známe žiadne nežiaduce účinky pri jej užívaní v akejkoľvek forme. Dôraz na kvalitu ani nemusíme pripomínať. A čo cena? V tomto prípade sa nebojte vyššej ceny. Na prvý pohľad vyššia cena kvalitných pleťových prípravkov totiž odzrkadľuje niekoľkomesačné, niekedy niekoľkoročné, úsilie vedcov a odborníkov, ktorí produkt vyvíjali pomocou najnovších technológií. Investovať doň sa preto určite oplatí.

Späť do obchodu