Vyhladzujte si vrásky počas spánku

1-1

„Už mi, lásko, není dvacet let…“ tiež už sa vás týka refrén známej piesne? To ale neznamená, že nemôžete mať krásnu a mladú pleť tak dlho ako chcete. Prírode len stačí trocha vypomôcť. Objavte šikovný a účinný spôsob ako sa zbaviť začínajúcich aj hlbších vrások a to dokonca v domácich podmienkach.

Do boja proti vráskam s náplasťami Frownies 

Princípom a úlohou náplastí Frownies je to, aby počas spánku relaxovali sval a vyhladzovali pleť. Sú skvelou súčasťou kozmetickej taštičky a na letné obdobie sú ako stvorené. V tomto čase sa nám totiž vrásky prehlbujú viac. Je to predovšetkým z dôvodu prílišného opaľovania, ktoré spôsobuje vysušovanie pleti. Preto by sme v lete mali viac dbať na hydratáciu pleti zvnútra aj zvonku a pred slnkom si ju poctivo chrániť. Časté žmúrenie a mračenie sa – to sú práve tie pohyby tvárových svalov, vďaka ktorým vznikajú vrásky. Náplaste nám pekne počas noci vrásky vyhladzujú, zabraňujú ich prehlbovaniu, pleť vystrečujú a svaly zrelaxujú.

Ako ich používať?

Riešite problém s vráskami na čele? Potom pre vás budú ideálne obľúbené jednorazové náplaste vyrobené z prírodného papiera. Aplikujú sa veľmi jednoducho. Ošetrite si pleť štandardným spôsobom – vyčistite a naneste sérum, stačí jemná vrstva, aby pleť nebola príliš mastná. Náplaste postriekajte ružovou vodou alebo peptidovým sérom a priložte na miesto, kde je vráska. Dobre popritláčajte a nechajte pôsobiť minimálne tri hodiny, pokojne však celú noc.


Na oblasť okolo pier a na nazolabiálne vrásky sú určené náplaste na opakované použitie.

Dajú sa však použiť aj na čelo. A keďže pokožka okolo pier vyžaduje šetrnejšiu starostlivosť sú vyrobené z textílie s jemným bavlneným okrajom. Výborne zjemňujú horizontálne a vertikálne vrásky okolo pier, ktoré vznikajú v dôsledku fajčenia a častého špúlenia pier. Používajú sa tak, že najprv napnete/vyhladíte vrásku na danom mieste a potom prilepíte náplasť. Podobne ako jednorazové náplaste nechávame ich pracovať minimálne tri hodiny, najlepšie počas celej noci.

Späť do obchodu