Vyhladzujte si vrásky počas spánku

1-1

„Už mi, lásko, není dvacet let…“ tiež už sa vás týka refrén známej piesne? To ale neznamená, že nemôžete mať krásnu a mladú pleť tak dlho ako chcete. Prírode len stačí trocha vypomôcť. Objavte šikovný a účinný spôsob ako sa zbaviť začínajúcich aj hlbších vrások a to dokonca v domácich podmienkach.

Do boja proti vráskam s náplasťami Frownies 

Princípom a úlohou náplastí Frownies je to, aby počas spánku relaxovali sval a vyhladzovali pleť. Sú skvelou súčasťou kozmetickej taštičky a na letné obdobie sú ako stvorené. V tomto čase sa nám totiž vrásky prehlbujú viac. Je to predovšetkým z dôvodu prílišného opaľovania, ktoré spôsobuje vysušovanie pleti. Preto by sme v lete mali viac dbať na hydratáciu pleti zvnútra aj zvonku a pred slnkom si ju poctivo chrániť. Časté žmúrenie a mračenie sa – to sú práve tie pohyby tvárových svalov, vďaka ktorým vznikajú vrásky. Náplaste nám pekne počas noci vrásky vyhladzujú, zabraňujú ich prehlbovaniu, pleť vystrečujú a svaly zrelaxujú.

Ako ich používať?

Riešite problém s vráskami na čele? Potom pre vás budú ideálne obľúbené jednorazové náplaste vyrobené z prírodného papiera. Aplikujú sa veľmi jednoducho. Ošetrite si pleť štandardným spôsobom – vyčistite a naneste sérum, stačí jemná vrstva, aby pleť nebola príliš mastná. Náplaste postriekajte ružovou vodou alebo peptidovým sérom a priložte na miesto, kde je vráska. Dobre popritláčajte a nechajte pôsobiť minimálne tri hodiny, pokojne však celú noc.


Na oblasť okolo pier a na nazolabiálne vrásky sú určené náplaste na opakované použitie.

Dajú sa však použiť aj na čelo. A keďže pokožka okolo pier vyžaduje šetrnejšiu starostlivosť sú vyrobené z textílie s jemným bavlneným okrajom. Výborne zjemňujú horizontálne a vertikálne vrásky okolo pier, ktoré vznikajú v dôsledku fajčenia a častého špúlenia pier. Používajú sa tak, že najprv napnete/vyhladíte vrásku na danom mieste a potom prilepíte náplasť. Podobne ako jednorazové náplaste nechávame ich pracovať minimálne tri hodiny, najlepšie počas celej noci.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie