Nutrivi Synbio Complex 11

Unikátny komplex probiotík, prebiotík a vlákniny pre zdravie čriev a pokožky!

Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Skladom
Kód: 1276
€44,75
Kategória: Doplnky výživy

Výživový doplnok typu synbiotikum, čiže synergistická kombinácia probiotík vo forme lyofilizovaných kmeňov baktérií s prebiotikami (FOS), s prídavkom hodnotnej mikronizovanej vlákniny z čiernych ríbezlí.

 

Zdravie čriev je kľúčové pre zdravie celého organizmu. Keď sa staráte o stav črevného mikrobiómu, staráte sa o imunitu, srdcovo-cievny systém, silné kosti, a dokonca aj o krásnu pleť, husté vlasy a dobrú náladu.

 

Ak…

 • trpíte poruchami trávenia,
 • zažívate chronický alebo zvýšený stres,
 • pociťujete pretrvávajúce vyčerpanie,
 • pozorujete opakujúce sa kožné problémy,

…môžu to byť signály, že Vaše črevá potrebujú podporu.

Pravidelné dopĺňanie Synbio Complex 11 Vám poskytne významnú podporu pri celostnej starostlivosti o črevá a celý organizmus.

 

Synbiotický komplex od Nutrivi je dokonale zladená zmes 9 lyofilizovaných kmeňov prospešných črevných baktérií podaných spolu s fruktooligosacharidmi (FOS), čiže zdrojom ľahko dostupnej potravy pre baktérie. Jedenástym prvkom v tejto receptúre je mikronizovaná vláknina z čiernych ríbezlí.

Lyofilizácia živých bakteriálnych kultúr je skvelý spôsob, ako dodať probiotiká do čriev. Uspaté baktérie sa budia pod vplyvom vlhkosti a bleskovo sa dostanú do čriev vďaka tekutej forme prípravku (vrecúška, ktorých obsah sa zmieša s vodou).

Až 100 miliárd jednotiek pripravených na akciu v jednom grame!

Lyofilizovaní zmes viacerých kmeňov probiotických baktérií v Synbio Complex 11 v jednom grame prípravku poskytuje črevnému mikrobiómu 100 miliárd CFU (KTJ – kolóniu tvoriaca jednotka) prospešných mikroorganizmov.

Fruktooligosacharidy ako prirodzená výživa stimulujú rast probiotických baktérií a zvyšujú schopnosť baktérií kolonizovať črevá. 

Prírode blízka receptúra s viacerými kmeňmi

Receptúra s viacerými kmeňmi a vysoká koncentrácia probiotických baktérií má za cieľ napodobniť vlastnosti prirodzeného mikrobiómu, vzájomne doplniť ich účinky a zvýšiť prospešný vplyv Synbio Complex 11 nielen na stav čriev a tráviacej sústavy, ale aj optimálny zdravotný stav a pocit pohody.

Čím je výnimočný Synbio Complex 11?

 • 11 zložiek pre zdravé črevá a celý organizmus
 • 9 rôznych kmeňov živých črevných baktérií v „uspatej” lyofilizovanej forme
 • až 100 miliárd CFU (KTJ – kolónie tvoriaca jednotka) prospešných mikroorganizmov v jednom grame
 • prídavok fruktooligosacharidov (FOS) – prebiotickej, ľahko dostupnej výživy pre baktérie mikrobiómu
 • prídavok mikronizovanej vlákniny pre skvelý stav čriev a lepšiu funkciu tráviaceho systému
 • neutrálna chuť poskytuje viac možností použitia
 • dokonalá vstrebávateľnosť.

ZLOŽENIE: mikronizovaná vláknina z ciernych ríbezlí, fruktooligosacharidy (FOS) probiotický komplex – 9 kmeňov živých mikroorganizmov (Lactobacillus casei subssp. Paracasei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum)

Upozornenie: Výrobok môže obsahovať lepok z obilnín.

 

Použitie

Obsah 1 sáčku - 5,34 g rozpustite vo vode, šťave, smoothie, raňajkovej kaši, premiešajte a ihneď po príprave skonzumujte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Doplnky stravy nesmú byť používané ako náhrada pestrej stravy.

Skladujte v suchu, pri teplote 15-25°C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a svetlom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu