Larens Coffee Scrub & Mask 200 ml

Kávová maska s pílingovým účinkom

Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Skladom
Kód: 3657
€29,43
Kategória: Produkty

Píling s jemnými kávovými zrniečkami a maska v jednom. Úžasná vôňa, ktorá vás osvieži a vaša pokožka bude krásne vláčna.

Používame na tvár, krk a dekolt alebo na celé telo. Pri pravidelnom používaní na problematické partie tela spevňuje pokožku a predstavuje dokonalý prostriedok proti celulitíde a tzv. metličkám.

Obsahuje drobné častice kávových zŕn, ktoré jemne zlupujú odumreté epitelové bunky a podporujú prekrvenie pokožky, pripravujú ju na lepšiu absorpciu ostatných aktívnych látok či ďalšie kozmetické ošetrenie. Unikátna receptúra prípravku zanecháva pokožku sviežu, správne napnutú a hydratovanú.

Intenzívne spevňujúca a zjemňujúca maska na tvár a telo s pílingovým účinkom.

  • zlepšuje kožný tonus
  • podporuje účinky cvičenia tvárovej jogy
  • spevňuje pokožku problematických partií tela
  • výborne pôsobí proti celulitíde

Maska vďaka obsahu drobných častíc kávových zŕn nielen krásne vonia ale napomáha jemnému zlupovaniu odumretých buniek a podporuje tak prekrvenie pokožky. Následne koža lepšie absorbuje ostatné aktívnych látky či ďalšie kozmetické ošetrenia.

Unikátna receptúra prípravku zanecháva pokožku jemnú, vypnutú a dobre hydratovanú Vzhľadom na hodnotu suroviny sa s využitím kávových zŕn ako samostatnej exfoliačnej zložky stretávame len veľmi zriedka. Produkty s takýmito vlastnosťami sú preto mimoriadne cenné a veľmi žiadané vzhľadom na ich jedinečné vlastnosti, a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

POUŽITIE : aplikuje sa jemnými krúživými pohybmi na vlhkú pokožku tváre (krku, dekoltu) a tela, vynechajte očné okolie. Nechajte pôsobiť po pokožke 3-5 minút, následne opláchnite studenou vodou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať prípravok minimálne 2 x týždenne.

V prípade potreby intenzívnej kúry proti celulitíde ( stehná a pod. ) aplikujte väčšie množstvo prípravku na problémové partie, zabaľte ich do potravinovej fólie a nechajte pôsobiť cca 30-45 minút. Následne opláchnite a ošetrite pokožku prípravkom Thermo Balm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu