Nutrivi Collagen Booster 30 kapsúl

Lyofilizovaný rybí kolagén v kapsuliach

Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: 1092
€32,96
Kategória: Doplnky výživy
Produkt sa dá objednať na tomto odkaze >>>
 
Kolagén vyrábaný najnovšou technológiou - lyofilizácie - sušenie mrazom. Pri tomto procese si uchováva svoje vlastnosti a funguje 100x silnejšie ako kolagén vyrábaný hydrolýzou. (To je najčastejší spôsob výroby) Stačí ho preto v kapsulke menej.
 
Tento kolagén je obohatený o lyofilizovaný hrášok - prečo práve mladý zelený hrášok? Pretože obsahuje vitamín C, B-karoten, železo, je skvelým zdrojom vlákniny, bielkovín a draslíku. Je doslova vitamínovou bombou.
 
Kolagén je proteín, ktorý je stavebným kameňom pokožky, matrice chrupavky (95%) a spojivového tkaniva, a preto sme do Nutrivi Collagen Booster pridali až 200 mg lyofilizovaného kolagénu.
 
Surovina získaná z rybích koží obsahuje mimoriadne vysoké množstvo signálnych peptidov.
 
Extrakcia vody zo suroviny metódou lyofilizácie bez použitia vysokých teplôt spôsobuje najmenšiu zmenu jej vnútornej štruktúry. 
 
Lyofilizované bunky tvoria špongiovitú štruktúru a póry po vložení do vody rýchlo absorbujú vlhkosť. To je obzvlášť dôležité pre rybí kolagén, ktorý obsahuje jemné signálne peptidy.
 
 
Zloženie:

lyofilizovaný rybí kolagén so zeleným hráškom, rybia želatína (zložka obalu kapsúl), rybie práškované kosti, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), farbivo (oxid titaničitý).

 

Zloženie: Lyofilizovaný rybí kolagen so zeleným hráškom, extrakt zo šípky štandardizovaný obsah 70% vitamínu C, rybia želatína (obal kapsuly), rybie kosti vo forme prášku, protispekavé činidlo (magnéziové soli mastných kyselín).

 

Zloženie Množstvo v odporúčanej dennej dávke
Lyofilizovaný rybí kolagén so zeleným hráškom 200 mg
Extrakt zo šípky štandardizovaný obsah 70% vitamínu C (z toho vitamín C) 150 mg (105 mg) 131%*
Práškované rybie kosti 50 mg

*Referenčná hodnota príjmu

 

Odporúčaná denná dávka
1 kapsula výživového doplnku Nutrivi Collagen Booster denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 
Upozornenie
Výživový doplnok nekonzumujte po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Nekonzumujte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku výživového doplnku. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred konzumáciou poradiť s lekárom. Výrobok nie je určený pre deti.
 
Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách: 
WellU Sp. z o.o.
ul. Wielkopolska 280
81-531 Gdynia 
 
Skladovacie pokyny: 
Nádobu uchovávajte tesne uzavretú, na suchom mieste s izbovou teplotou. Výživový doplnok uchovávajte mimo dosahu detí.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu