Bez séra ani na krok!

Bez séra ani na krok!

Pred tromi rokmi som sa po prvýkrát dostala ku kozmetike značky Larens. Predtým som v živote o nej nepočula, až keď som dostala od klientky darčekovú poukážku na ošetrenie v salóne Collagen Club u Lucky Frtúsovej, hlavnej školiteľky Larens Professional Line. Po ošetrení som si doniesla domov sérum s kyselinou hyalurónovou, ktoré na moju suchú pleť pôsobilo blahodárne a účinky bolo krásne po pár týždňoch vidieť. Pravdupovediac bála som sa zmeniť hydratačný krém, ktorý som už vtedy pár rokov používala a veľmi mi vyhovoval. Ale zvedavosť bola silnejšia ako ja a hydrobalance krém od Larens nesklamal, práve naopak, prekvapil a bolo rozhodnuté!

 

Na jednej milej akcii kde som mala česť naučiť čo-to z tvárovej jogy kozmetičky Larens som si všimla, že všetky si počas dňa prestriekajú tvár nejakým sprejom. Nedalo mi, spýtala som sa a dostala odpoveď: „Ty ho ešte nemáš?“. No, úprimne, nemala som dobrú skúsenosť s týmito vodičkami v sprejoch, vždy som po nich uschla. Vravela som si, že toto teda nie a naďalej som biopeptidový sprej ignorovala. Až jedného dňa, asi po pol roku, som si povedala, že ok, dám tomu šancu. A odvtedy som ho nepustila z ruky!

Používam ho denne a na mnoho vecí. Ak by som mala vybrať JEDEN produkt z ponuky kozmeceutík Larens, bolo by to práve toto biopeptidové sérum.

 

A prečo?

Lebo je to taký malý zázrak vo fľaštičke :) ktorý vám mnohokrát dokáže pomôcť.

 

Ja ho používam na:

-        Vyčistenú pleť pod krém, prestriekam si tvár, jemne vmasírujem, nechám vpiť a na to dám buď krém ( v zime )

          alebo olej ( v lete )

-        Pred opaľovaním, prestriekam tvár a exponované miesta na tele ( ramená, dekolt )

-        Po opaľovaní na upokojenie pokožky, prípadne ak sa niekto mierne spáli, toto je skvelá prvá pomoc

-        Na kiahne, vynikajúco a rýchlo pomáha hojiť kiahne, ideálne zmiešaný s repair gelom

-        Po holení, na upokojenie a zabránenie vzniku vyrážok

-        Do mokrých vlasov, proti vypadávaniu a na dobré rozčesávanie, najmä na farbené vlasy, môžete pokojne zabudnúť

         na kondicionéry

-        Na navlhčenie náplastí na vrásky, v náplastiach totiž nie je žiadna účinná látka, tak ju tam takto

          nenápadne „prepašujem“, navyše neostáva po ňom mastný povrch pokožky a náplasť sa dá krásne prilepiť

-        Pod olej pred masážou, ak je pleť navlhčená, olej sa nám lepšie vstrebe do pokožky a neostane nám na pleti

         mastná olejová vrstva

-        Na osvieženie počas horúceho leta

-        Na mejkap počas dňa

-        Proti vzniku pigmentových škvŕn

-        Na poštipnutie komárom

-        Na dezinfekciu po porezaní, odreninách

 

Ak ho používate ešte na niečo iné, pokojne napíšte, rada vyskúšam.

 

Čo sérum obsahuje a aká je jeho úloha?

 

Sérum je založené na jedinečnej receptúre BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vode. Je to multifunkčné kozmeceutikum, ktoré intenzívne regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy, má zmierňujúce a regeneračné účinky. 

 

Biopeptide Complex je súbor aktívnych oligo- a polypeptidov, látky, ktoré sú základom kozmeceutík značky Larens, boli veľmi rýchlo vyhlásené za budúcnosť kozmetológie a lekárskej vedy v oblasti anti-aging prípravkov. Peptidy účinkujú tromi spôsobmi:

signálne – dávajú podnet a stimulujú fibroblasty k tvorbe kolagénu a elastínu, uvoľňujúce – relaxujú svaly zodpovedné za vznik mimických vrások a transportné – prenášajú aktívne látky obsiahnuté v sérum do hlbokých vrstiev kože, vďaka čomu sa regenerácia, vyživenie a ochrana začína od základov.

Aby boli účinky posilnené, sérum je založené na jedinečnom nosiči aktívnych látok – Nutrivi vode. Jedinečnosť spočíva v jej hexagonálnej štruktúre. Vďaka nej voda nielen posilňuje prenikanie výživných látok do hĺbky buniek, ale aj ich zvlhčuje a zbavuje ťažkých kovov. Nutrivi voda obsahuje veľmi dôležitý vitamín C, ktorý okysličuje pleť a zjednocuje jej farebný tón. Pridaním koloidného striebra, vďaka čomu má sérum antibakteriálne a protizápalové účinky a biotín – nazývaný tiež „vitamín mladosti” prispieva k udržaniu zdravých nechtov, posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu.

Neváhajte a vyskúšajte ho, verte, že nebudete ľutovať!