Kvalitné hyalurónové sérum

Kvalitné hyalurónové sérum

Hyalurónové sérum s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej je výborným prostriedkom na regeneráciu pleti a vyhladenie vrások. Kyselina hyalurónová je telu vlastná, nachádza sa v ľudskom tele v množstve asi 15g. Má veľký význam  pre človeka. Nachádza sa v očiach, pokožke, kĺboch  a zistilo sa, že viaže vodu-na 1g až 6l a tým udržuje pokožku stále sviežu, vyhladenú, bez vrások. Pokožka sa stáva pružnou – elastickou.

Význam kyseliny hyalurónovej

V dermis, najspodnejšej vrstve pokožky sa nachádzajú bunky, ktoré formujú tkanivá a kolagén. Priestor medzi bunkami vypĺňa hyalurón gél. Ak starneme, bunky už nepracujú ako kedysi a produkujú  menej kolagénu,  pokožka stráca pružnosť, objavia sa aj vrásky. Hyalurón gél vtedy zasahuje do procesu a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Po 40-tom roku života sa znižuje elasticita cca o 30 až 50 %

Hygroskopická vlastnosť kyseliny hyalurónovej sa využíva v medicíne, v plastickej chirurgii a dermatológii. Okrem toho samozrejme nesmieme zabudnúť ani na kozmetický priemysel, kde hrá tiež významnú úlohu pri výrobe krémov, sér a emulzií. Kyselina hyalurónová nazývaná aj hyaluronan sodný sa stal najvyhľadávanejším v oblasti boja proti vráskam.

Hyalurónové sérum sa využíva intenzívne pri starostlivosti o pokožku tváre, krku a dekoltáže. Toto sérum preniká hlboko do pokožky a dokáže stimulovať tvorbu kolagénu.Viaže vodu a postupne sa vďaka tomu vyhladzujú vrásky.. Účinok séra je dočasný a treba ho používať pravidelne a tiež dbať na pitný režim..

Účinky hyalurónového séra:

-          pleť je omladnutá, oddýchnutá a pevnejšia

-          zjemnenie a vyhladenie vrások

-          pleť je pružnejšia, viaže sa voda v tkanive

-          hyalurónový gél stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu

-          regenerácia pleti

Podrobnejšie o sére z kyselinou hyalurónovou zn. Larens sa dozviete na stránke https://www.naturelook.eu/home/26-hyaluronove-serum.html

Skvelé výsledky dosiahneme ak kombinujeme  kozmetické prípravky s obsahom kyseliny hyalurónovej spolu s cvikmi tvárovej gymnastiky, ktoré tiež patria medzi účinné pomôcky prirodzeného omladenia tváre.