Vrásky - dokážeme ešte prirodzene starnúť?

Publikované
Vrásky - dokážeme ešte prirodzene starnúť?
Vrásky k nášmu životu jednoducho patria. Niektorí ľudia ich majú už okolo 30-teho roku života a u iných vrásku nenájdete ani v sedemdesiatke. Môže za to do veľkej miery dobrá genetická výbava. V dnešnej dobe vnímam silné tlaky na „dokonalé“ tváre.

Akné – aké sú dôvody vzniku ?

Publikované
Akné – aké  sú dôvody vzniku ?
Wikipédia má na to jeden presný popis: „Akné vzniká v dôsledku uzatvorenia vývodov mazových žliaz, čo následne vedie k ich zápalu. Stagnácia sekrétu mazových žliaz má za následok ich poškodenie a vznik hlbokého zápalu, ktorého výsledkom je jazvenie.”  Na základe tejto definície je zrejmé, že ide o upchaté póry na pokožke, najčastejšie na tvári. 

Kvalitné hyalurónové sérum

Publikované
Kvalitné hyalurónové sérum
Hyalurónové sérum s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej je výborným prostriedkom na regeneráciu pleti a vyhladenie vrások.
Lymfatické uzliny a ich spätosť s pleťovou starostlivosťou
Lymfatické uzliny sú súčasťou lymfatického systému, ktorý je tak trocha malou neznámou, ak sa bavíme o otázkach krásy a zdravej pleti. Vplyv cievneho krvného systému na našu pleťje dobre známy.
Kruhy pod očami -  tipy ako im predísť a úspešne s nimi zatočiť
Ráno sa pozriete do zrkadla a sú tam opäť – kruhy pod očami. Ako sa ich zbaviť, aby ste si viac nepripadali ako malá panda? Dá sa im vôbec predísť? Nezúfajte, odpoveď je našťastie áno. :)
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)