Repair gel Zväčšiť

Repair gel

TOVAR

Nový produkt

veľkosť balenia: 100 ml

Viac detailov

49,90 €

Peptidový gél na telo, vlasy a nechty, založený na jedinečnej receptúre BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vode. Kozmeceutikum mimoriadne bohaté na biologicky aktívne látky, ktoré  zmierňujú podráždenie, účinne zabraňujú vzniku celulitídy a strií, regenerujú poškodené vlasy.  

Je unikátne panaceum určené na dosiahnutie zdravej a vyživenej pleti, vlasov a nechtov. Spríjemňuje každodennú starostlivosť o pokožku a vyznačuje sa okamžitým účinkom.

Aktívne zložky

Biopeptide Complex - Obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov, ktoré zaručujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože.   Peptidy slúžia na prenos aktívnych látok do hĺbky kože,  stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu,pomáhajú  bojovať proti pigmentovým škvrnám, rozjasňujú a vyrovnávajú farbu pleti.

Kolagén– omladzuje  pokožku a spomaľuje proces starnutia. Chráni proti strate vlhkosti, zvyšuje pružnosť a vyhladzuje vrásky. Posilňuje vlasové korienky a vyživuje ich zvnútra, vďaka čomu sú vlasy zdravé a silné. Regeneruje nechtový koreň, vďaka čomu sú rastúce nechty pevné a silné.

Vitamín C - viditeľne vyhladzuje vrásky a dokonale vyživuje, okysličuje a rozjasňuje pleť, posilňuje krvné vlásočnice a stimuluje tvorbu kolagénu.

Biotín – nazývaný vitamín krásy – pomáha udržiavať zdravý vzhľad pleti, vlasov a nechtov.

Účinky

intenzívne vyživuje pokožku, vlasy a nechty
zmierňuje podráždenia a urýchľuje regeneračné procesy
účinne zabraňuje vzniku celulitídy a strií
zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov
znižuje lámavosť vlasov a nechtov
dodáva potrebné výživné látky

 

Spôsob použitia

Na pokožku:

Aplikujte menšie množstvo gélu na vyčistenú a suchú pokožku tela, jemne vklepte do pokožky. Po uplynutí približne 5-10 minút pocítite jemné vypnutie pleti, potom aplikujte vhodný telový balzam z rady Larens.

Na vlasy:

votrite malé množstvo gélu do celej dĺžky vlasov alebo použite oplachovaciu kúru: v 1 litre teplej vody rozpustite 1 lyžicu prípravku a takýmto roztokom opláchnite vopred umyté vlasy.
 
gél sa môže aplikovať aj formou obkladu: malé množstvo gélu votrite do pokožky hlavy a naneste na vlasy, následne zabaľte hlavu do osušky. Po 20 minútach vlasy opláchnite.

Na nechty:

2-krát denne votrite gél do nechtovej platničky a pokožky okolo nej.

 

Ingredients

Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Sorbitan Caprylate, Biotin, Urea, Disodium Phosphate, Citrus Limon Fruit Extract, Glycerin, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid. 

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii