Hyalive

Kyselina hyalurónová s koenzýmom Q10 a vitamínom C.

Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom
Kód: 7968
€17

S klesajúcim vekom klesá aj produkcia kyseliny hyalurónovej, koenzýmu Q10 a zvyšuje sa spotreba vitamínu C.

Pre správne fungovanie nášho organizmu potrebujeme tieto látky doplniť.

Kyselina hyalurónová sa v ľudskom tele vyskytuje prirodzene v mäkkých spojivových tkanivách a takmer polovica z nej je obsiahnutá v pokožke. Kyselina hyalurónová je hlavnou zložkou synoviálnej tekutiny – “kĺbového mazu“, ktorý chráni kĺby proti nárazom. Jej nedostatok sa v organizme môže prejavovať vznikom vrások, ochabnuttím pokožky, či stratou elasticity a aj bolesťou kĺbov.

Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kože, kostí a chrupaviek. Tiež ďalej prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Koenzým Q10 je súčasťou mnohých dôležitých životných procesov v ľudskom tele a podieľa sa predovšetkým na dýchacím procesu v bunkách tela. Najviac koenzýmu Q10 je spotrebovaný v srdci a pľúcach.

Kyselina hyalurónová omladzuje pleť, zjemňuje vrásky, zvyšuje hydratáciu pokožky a napomáha jej regenerácii, chráni kožu od negatívneho pôsobenia UV žiarenia, podporuje tvorbu kolagénu, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, pomáha využitie vnútornú energiu a posilňuje vitalitu.

Zloženie: Inulín, kyselina hyalurónová 40 mg, kyselina askorbová (Vitamín C) 30 mg, ubidekarenon (koenzým Q10) 9 mg, kapsula: hydroxypropylmethyl

celulóza.

Hyalive neobsahuje želatínu, prísady a farbivá, je vhodný pre vegánov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladovať v suchu pri teplotách od 5 ° C do 25 ° C. Ukladať mimo dosahu detí. Nevystavovať priamemu slnku!

Dávkovanie: 1 denne 1-2 kapsule po jedle.

Obsah: 60 tob.