Larens Coffee Scrub & Mask 200 ml Limited Edition Zväčšiť

Larens Coffee Scrub & Mask 200 ml Limited Edition

TOVAR

Nový produkt

balenie: 200 ml

Spevňujúca maska na tvár a telo s pílingovým účinkom. Má vysoký obsah liporeductylu, pri používaní na tvár zlepšuje kožný tonus, jeho použitie je vhodné aj pri ochabnutom podbradku.

Viac detailov

22,50 €

Pri pravidelnom používaní na problematické partie tela spevňuje pokožku a predstavuje dokonalý prostriedok proti celulitíde a tzv. metličkám.

Obsahuje drobné častice kávových zŕn, ktoré jemne zlupujú odumreté epitelové bunky a podporujú prekrvenie pokožky, pripravujú ju na lepšiu absorpciu ostatných aktívnych látok či ďalšie kozmetické ošetrenie. Unikátna receptúra prípravku zanecháva pokožku sviežu, správne napnutú a hydratovanú. 

intenzívne spevňujúca a zjemňujúca maska na tvár a telo s pílingovým účinkom.

* zlepšuje kožný tonus
* podporuje účinky cvičenia tvárovej jogy
* spevňuje pokožku problematických partií tela
* výborne pôsobí proti celulitíde
Maska vďaka obsahu drobných častíc kávových zŕn nielen krásne vonia ale napomáha jemnému zlupovaniu odumretých buniek a podporuje tak prekrvenie pokožky. Následne koža lepšie absorbuje ostatné aktívnych látky či ďalšie kozmetické ošetrenia.

Unikátna receptúra prípravku zanecháva pokožku
jemnú, vypnutú a dobre hydratovanú

Vzhľadom na hodnotu suroviny sa s využitím kávových zŕn ako samostatnej exfoliačnej zložky stretávame len veľmi zriedka.
Produkty s takýmito vlastnosťami sú preto mimoriadne cenné a veľmi žiadané vzhľadom na ich jedinečné vlastnosti, a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

POUŽITIE : aplikuje sa jemnými krúživými pohybmi na vlhkú pokožku tváre (krku, dekoltu) a tela, vynechajte očné okolie. Nechajte pôsobiť po pokožke 3-5 minút, následne opláchnite studenou vodou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať prípravok minimálne 2 x týždenne.

V prípade potreby intenzívnej kúry proti celulitíde ( stehná a pod. ) aplikujte väčšie množstvo prípravku na problémové partie, zabaľte ich do potravinovej fólie a nechajte pôsobiť cca 30-45 minút. Následne opláchnite a ošetrite pokožku prípravkom Thermo Active Body Spray.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii