Cannavi by Nutrivi 20% CBD+ Oil Full Spectrum

Full spektrum kanabinoidov s flavonoidmi a terpénmi.

Môžeme doručiť do:
18.5.2022
Skladom
Kód: 1116
€99,75
Kategória: Doplnky výživy
Prírodnou kompozíciou kanabidiolu (CBD), kanabigerolu (CBG) a sprievodných kanabinoidov, terpénov a flavonoidov z konope siatej. Zlatý olej Cannavi by Nutrivi je cennou podporou pri budovaní holistického návyku starostlivosti o skvelú formu a pohodu organizmu. Už dve kvapky produktu, užívané 3-krát denne, Vám umožnia plne oceniť majstrovské dielo, ktoré bolo vytvorené samotnou prírodou - rastlinu Cannabis sativa.
 
V konope Cannabis sativa L., z ktorého získavame surovinu do oleja CANNAVI BY NUTRIVI, bolo identifikovaných viac ako 520 zlúčenín z rôznych skupín: flavonoidy, dihydrostilbeny, fenantrén, spiroindany, ale najcharakteristickejšie pre túto rastlinu sú kanabinoidy. V konope je ich viac ako 100. Najznámejšie sú CBD, CBG, ktoré sa stále intenzívnejšie skúma a tiež CBVD a CBN.
Najmodernejšia kryohybridná výrobná technológia v Európe nám umožňuje získať z konope bohatý olej Full Spectrum. Je to esencia fytocannabinoidov, terpenoidov a flavonoidov - najdokonalejšia, pretože bola navrhnutá prírodou. CBD, CBG, CBDV, CBN s terpénmi vytvárajú v oleji synergický efekt.
Cannavi nemá psychoaktívny účinok, preto je jeho použitie bezpečné. Stopová koncentrácia THC vo výrobku je podrobne analyzovaná počas každej fázy výroby.
Olej je vyrobený z konope pestovaného v Európskej únii. 
 
Suroviny pochádzajú od certifikovaného dodávateľa, sú podrobené mikrobiologickým testom a testom na prítomnosť ťažkých kovov. Kvalita oleja je potvrdená podrobnými testami preukazujúcimi obsah CBD, jednotlivých kanabinoidov a terpénov. 
 
• unikátna výrobná technológia,  ktorá zachováva pôvodné chemické väzby prítomné v rastline 
• Stopová, bezpečná, kontrolovaná koncentrácia THC (menej ako 0,2%)
• Žiadny psychoaktívny účinok
• Mikrobiologické testovanie
• Testy na prítomnosť ťažkých kovov
• Suroviny s BIO certifikátom, 
• certifikovaný produkt
 
Súčasťou zloženia CANNAVI BY NUTRIVI PREMIUM FULL SPECTRUM sú:
Prírodný extrakt z konope siatej (Cannabis Sativa) full spectrum
Jedným z najznámejších fytokanabinoidov nachádzajúcich sa v konope je CBD - Kanabidiol. Je to legálne účinná látka konope s veľmi širokým spektrom pôsobenia. Full spectrum znamená, že extrakt si zachováva prirodzené sprievodné zložky CBD: iné fytokanabinoidy, terpenoidy a flavonoidy. 
 
BIO konopný olej zo semien lisovaný za studena 
Nosičom je BIO konopný olej s vysokým obsahom omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín v ideálnom pomere: 1: 3.
 
Terpény prirodzene sa vyskytujúce v konope.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie