Katalóg

Enabled filters:
Dostupnosť
Pravidlo
Dermaheal

Tvárová joga V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Tvárová joga – ešte ju nepoznáte? Nevadí!

Tvárová joga je veľmi veselé a uvoľňujúce precvičovanie tvárových svalov s efektom prirodzeného omladenia tváre :). Je to tak, aj na tvári máme svaly, ktoré s pribúdajúcim vekom ochabujú. Začína sa to diať po 25- tom roku života. Telo starne, stráca elasticitu, produkuje totiž menej kolagénu a elastínu. Pokožka na tvári je so svalmi spojená priamo,a tak býva výsledkom ochabnutého svalstva veľmi často ovisnutá pokožka. Starnutie sa prejavuje aj vráskami na čele, dvojitou bradou, ovisnutými kontúrami tváre či hornými viečkami.

Cvičenie tvárovej jogy je skvelou súčasťou starostlivosti o pleť. Pravidelnou námahou nútime svaly, aby boli pružnejšie a držali tvar. Pokožka sa prekrví, rozjasní a napne, dôsledkom čoho sa vyhladzujú či úplne strácajú vrásky. Sú to jednoduché cvičenia, ktoré opäť prinavrátia tvári mladosť a pevné svalstvo. Vďaka tvárovej joge sa vieme zbaviť dvojitej brady, ovisnutých líc a kontúr tváre či povädnutých horných viečok, ktoré vytvárajú smutný výraz našej tváre. Skvelé je k cvičeniu pridať aj masáže a teším sa na to, ako sa budete potom cítiť!

Super správa je, že cvičiť môžete hocikedy a hocikde, začať môžete v akomkoľvek veku a venovať tomu pár minút denne.

Aj Vy si už predstavujete ako budete vyzerať ? Tak do toho, začnite hneď teraz, podľa eBooku s videami Ako omladnúť bez plastického chirurga, do 5 minút po zaplatení  kartou Vám pristane v emailovej schránke a môžete sa do toho pustiť. A budem rada ak mi o Vašich skúsenostiach napíšete :)

A ak predsa len váhate, či do toho ísť, tak si prečítajte ako tvárová joga zmenila ženy, ktoré sa pustili do cvičenia. Nazrite do eBooku zdarma a INŠPIRUJTE SA >>>>

 

Viac o tvárovej joge sa dozviete na stránke www.tvarovajoga.sk alebo www.oblicejovajoga.cz

 

Rada budem Vašim sprievodcom na ceste za zdravou a mlado vyzerajúcou tvárou :)

Zuzana